Witajcie na oficjalnej stronie 6. edycji naszego festiwalu STN:ORT, który odbywać się będzie w dniach 8-14.08.2022 w Sztynorcie (koło Węgorzewa), na Pojezierzu Mazurskim! Tegorocznym motywem przewodnim jest “Gościnność” i cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami wieloma gościnnymi chwilami. Jak zawsze będziemy świętować z dobrą muzyką, sztuką, debatą i dziedzictwem wokół starego Dworu Sztynort (dawniej Steinort).

Przyjdź z przyjaciółmi, rodziną lub po prostu sam i poznaj nowych oraz starych przyjaciół w Sztynorcie. STN:ORT FESTIVAL zaprasza osoby w każdym wieku i obejmuje on różnorodność oraz dialog.

Koniecznie pobierzcie tutaj oficjalną książeczkę programową festiwalu w formacie PDF, ponieważ nie będzie jej można wydrukować!

Dzięki prywatnym darowiznom, dofinansowaniu oraz wsparciu Lehndorff-Gesellschaft Steinort e.V, Stiftung für Deutsch-Polnische Zusammenarbeit – Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej, Deutsch-Polnische Stiftung Kulturpflege & Denkmalschutz, Nowy Sztynort, Gmina Węgorzewo i inne, a także ciężkiej pracy stażystów FairerTales i wolontariuszy z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Duke Award Programme, Lehndorff-Gesellschaft Steinort e.V. i Stowarzyszenia Tratwa, wydarzenie jest bezpłatne.

 

Dołącz do naszych tradycji, takich jak Wielka Zupa, Debata Okrągłego Stołu oraz Jam Session. Weź również udział w naszych nowych projektach, takich jak wspólny projekt artystyczny “Zaungast”, Spacer Sensoryczny i Kawiarnia Poetycka.

ZAPAMIĘTAJ DATĘ: 8.-14.08.2022 (poniedziałek-niedziela)

STN:ORT / Wymowa: PL [ˈʂtɨnɔrt] lub GER [ʃtaɪnoʁt]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *